hr award color

poligon
Poznań

Short Talk z Uniwersytetem SWPS

Short Talk to wydarzenie, w którym krzyżują się film i żywa dyskusja, istotne współcześnie tematy z mnogością opinii, wiedza ekspercka z indywidualnymi odczuciami. Starannie wybrany film krótkometrażowy jest pretekstem do spotkania, na które zostają zaproszeni zarówno eksperci, jak i publiczność. Short Talk jest otwartą platformą do dyskusji, w której udział może wziąć każdy. Program powstał jako efekt współpracy Short Waves Festival z Uniwersytetem SWPS.

Parę słów o filmie „Dzień babci”

Krótkometrażowy film fabularny w reżyserii Miłosza Sakowskiego. Główny bohater Tomek potrzebuje pieniędzy. Oszukuje starszą kobietę metodą "na wnuczka". Kiedy wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, kobieta nagle demaskuje oszusta i zamyka go w mieszkaniu. Staruszka proponuje mu układ, który zwiąże ich losy w nieoczekiwany sposób.

DB2

Prelegenci

Dr Anna Ziółkowska – adiunkt w Katedrze Psychologii Emocji i Osobowości na Wydziale Zamiejscowym w Poznaniu Uniwersytetu SWPS. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół historii myśli psychologicznej, psychologii pamięci i uczenia się oraz psychologii behawioralnej.

Dr Krzysztof Kuźmicz – pedagog medialny, certyfikowany tutor, dziennikarz i animator kultury, specjalizuje się w nowoczesnej komunikacji marketingowej i medialnej. Doktor nauk społecznych w dyscyplinie: pedagogika, specjalność: pedagogika medialna. Jego zainteresowania badawcze obejmują psychologię i pedagogikę mediów, media i komunikację społeczną, nowe media, media interaktywne i społecznościowe, reklamę i marketing, PR i kreowanie wizerunku, organizację i zarządzanie mediami, e-learning, m-learning, b-learning, u-learning, dziennikarstwo muzyczne i kulturę popularną. 

Termin i miejsce

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz internetowy.

  • 24 kwietnia 2016 r. (wtorek) godz. 18.00
    Mały Dom Kultury (wejście przez Klub Dragon), ul. Zamkowa 3
    Poznań