hr award color

BIO Ilona Knapik

Ilona Knapik

Profil zawodowy

Ekspert public relations, trener, dydaktyk. Public relations zawodowo zajmuje się od 2000 r. Pracowała dla administracji publicznej, organizacji pozarządowych, w branży edukacyjnej, nieruchomości, farmaceutycznej, odszkodowawczej, kulturalnej, IT, realizowała kampanie społeczne. Odpowiadała za budowanie strategii działań PR, współpracę z mediami, komunikację firmy ze społecznością lokalną i władzami, CSR, komunikację wewnętrzną, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi. Jako praktyk od 2004 r. prowadzi zajęcia z obszaru szeroko rozumianej komunikacji na studiach podyplomowych.
Jest również trenerką, absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu (Grupa TROP) i zajmuje się również szkoleniami rozwijającymi kompetencje „miękkie".